Jarosław Łukasik

Radny Rady Miejskiej w Alwerni
Regulice (okręg wyborczy nr 14 - Regulice Górne)
Czy uważasz, że Gmina powinna dofinansowywać wymianę pieców C.O. na nowoczesne?


Oddanych głosów: 43

Kalendarz wydarzeń

Formularz kontaktowy

Data: 2015-09-06 
Drukuj Wyślij link

Garść najnowszych informacji.

Ponizej podaję linki do najnowszych odpowiedzi, jakie uzyskałem z Urzędu Miejskiego w Alwerni i Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

1. Otrzymałem odpowiedź w sprawie prawidłowego oznakowania począku/końca miejscowości REGULICE i NIEPORAZ na ul. Tenczyńskiej. Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie poinformował, ze do końca września 2015 r. wykona oznakowanie. Szczegóły sprawy TUTAJ.

2. Otrzymałem od Burmistrza odpowiedź w sprawie usunięcia barierki przy al. Jana Pawła II, na wysokości posesji nr 18, przy wiadukcie kolejowym. Burmistrza odmówił usunięcia barierki. Szczegóły sprawy dostępne TUTAJ.

3. Burmistrz udzielił odpowiedzi w sprawie naprawy barierki na rzece przy Przedszkolu. Barierka ma być naprawiona do połowy września 2015r. Szczegóły TUTAJ.

4. Otrzymałem odpowiedź na moje pismo w sprawie usunięcia krzewów i gałęzi wrastających w pas drogowy na drogach gminnych. Cięcia pielęgnacyjne mają być wykonywane we wrześniu i październiku 2015 r. Szczegóły TUTAJ.

ponadto:

5. Burmistrz przekazał informację do Powiatowego Zarządu Dróg do Chrzanowa w sprawie niebezpiecznych drzew znajdujących się przy drogach powietowych. Szczegóły TUTAJ.


 


Komentarze