Jarosław Łukasik

Radny Rady Miejskiej w Alwerni
Regulice (okręg wyborczy nr 14 - Regulice Górne)
Czy uważasz, że Gmina powinna dofinansowywać wymianę pieców C.O. na nowoczesne?


Oddanych głosów: 43

Kalendarz wydarzeń

Formularz kontaktowy

Data: 2015-04-22 
Drukuj Wyślij link

Wykonanie przejść dla pieszych na ul. Tenczyńskiej.

Dnia 22 kwietnia 2015 r. na prośbę mieszkańców wystosowałem do Burmistrza pismo w sprawie wykonania przejść dla pieszych na ul. Tenczyńskiej pomiędzy Regulicami a Nieporazem.


Treść mojego pisma w formacie PDF: 

Odpowiedź UM na moje pismo w formacie PDF: 

Odpowiedź Powiatowego Zarządu Dróg w formacie PDF:  


ODPOWIEDZI NA KOMENTARZE:

Panie Grzegorzu. Oczywiście porozmawiam na ten temat z panem Tomaszem Kozubem, inspektorem ds. dróg w UM. Myślę, ze sprawa jest do załatwienia. Jak będę coś więcej wiedział to poinformuję.

Dnia 27 maja 2015 r. rozmawiałem na ten temat z panem Tomaszem Kozubem, inspektorem ds. dróg w UM. Na moją prośbę dokona on analizy przepisów i instrukcji ustawiania znaków drogowych. Sprawa jest dosyć nietypowa ze względu na to, ze Regulice są po jednej, a Nieporaz po drugiej stronie drogi, a oznakowanie musi być zgodne z przepisami. Jezeli będę zbyt długo czekał na odpowiedź, wtedy wystąpię z oficjalnym pismem w tej sprawie, o czym poinformuję.


KomentarzeGrzegorz
2015-05-24 14:43:50
A na ul. Tenczyńskiej mamy wyłącznie informację o wjeździe do miejscowości Nieporaz, brak jest wzmianki o Regulicach. Również niejednokrotnie miałem problem z przesyłkami kurierskimi. Proszę również o analizę problemu.