Jarosław Łukasik

Radny Rady Miejskiej w Alwerni
Regulice (okręg wyborczy nr 14 - Regulice Górne)
Czy uważasz, że Gmina powinna dofinansowywać wymianę pieców C.O. na nowoczesne?


Oddanych głosów: 43

Kalendarz wydarzeń

Formularz kontaktowy

Drukuj Wyślij link

O mnie

Urodziłem się w 1979 roku i przez całe życie jestem związany z Regulicami, ponieważ stąd pochodzę ja oraz cała moja rodzina. Do 2008 roku mieszkałem przy al. Jana Pawła II, a obecnie mieszkam przy ul. Podskale.

W 1999 roku ukończyłem Technikum Budowlane w Krzeszowicach, jestem współautorem pracy dyplomowej pod tytułem: „Inwentaryzacja architektoniczna kościoła w Regulicach”, za którą zostałem nagrodzony III miejscem w konkursie na najlepszą pracę dyplomową organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Budownictwa w Krakowie.

W 2004 roku ukończyłem studia na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie na kierunku geodezja i kartografia.

W latach 2002 - 2005 pracowałem w firmie TITAN LUX w Chełmku na stanowisku kosztorysanta.

Od 2005 roku pracuję w Zakładzie Górniczym Janina w Libiążu, obecnie na stanowisku sztygara oddziału miernictwa w dziale mierniczo-geologicznym ZG Janina.

Jestem żonaty i mam dwoje dzieci.


W wyborach samorządowych pierwszy raz brałem udział w 2010 roku kandydując z Komitetu Wyborczego Wyborców "Wybierz Lepiej - Marek Klatka", zdobyłem wtedy 115 głosów i nie uzyskałem mandatu.

Podczas wyborów w 2014 roku kandydowałem z Komitetu Wyborczego Wyborców "Ruch Samorządowy Gminy Alwernia" uzyskując poparcie ówczesnego Burmistrza Jana Rychlika. Podczas tych wyborów uzyskałem zaufanie wyborców z Regulic Górnych i zostałem reprezentantem naszej miejscowości w Radzie Miejskiej. Podczas pierwszego posiedzenia Rady Miejskiej dnia 1 grudnia 2014 roku zostałem wybrany przewodniczącym Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej.


 


Komentarze